SP-L-0750-203-3%-RH
Spectra SymbolSpectra Symbol
SP-L-0750-203-3%-RH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP-L-0750-203-3%-RH
Proizvajalec / znamka: Spectra Symbol
Opis izdelka SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR
Podatkovni listi: SP-L-0750-203-3%-RH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP-L-0750-203-3%-RH
Številka dela SP-L-0750-203-3%-RH Proizvajalec Spectra Symbol
Opis SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3493 pcs Podatkovni list SP-L-0750-203-3%-RH.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Connector
Tehnologija Resistive Paket naprave za dobavitelja -
Serija SoftPot Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti ±20% Odpornost 20 kOhms
Pakiranje Bulk Paket / primer Sensor Strip
Izhodni signal - Izhod Resistive
Druga imena 905-1064 delovna temperatura -40°C ~ 50°C
Tip montaže Custom Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Linearnost ±3%
Linearni razpon 0 ~ 750.00mm (0 ~ 29.53") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip aktuatorja Flexible Membrane - Linear
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SP-L-1000-203-3%-RH
SP-L-1000-203-3%-RH
Proizvajalci: Spectra Symbol
Opis: SENSOR LINEAR 1000MM CONN
Na zalogi: 2603 pcs
Prenesi: SP-L-1000-203-3%-RH.pdf
RFQ
SP-L-0750-203-1%-RH
SP-L-0750-203-1%-RH
Proizvajalci: Spectra Symbol
Opis: SENSOR LINEAR 750MM CONNECTOR
Na zalogi: 3090 pcs
Prenesi: SP-L-0750-203-1%-RH.pdf
RFQ
SP-MX-U4-KIT
SP-MX-U4-KIT
Proizvajalci: SkyeTek
Opis: MULTIPLEXER UHF 4PORT
Na zalogi: 612 pcs
Prenesi:
SP-L-0400-203-3%-RH
SP-L-0400-203-3%-RH
Opis: SENSOR LINEAR 400MM CONNECTOR
Prenesi: SP-L-0400-203-3%-RH.pdf
SP-L-1000-203-1%-RH
SP-L-1000-203-1%-RH
Prenesi: SP-L-1000-203-1%-RH.pdf
SP-MX-H8-KIT
SP-MX-H8-KIT
Proizvajalci: SkyeTek
Opis: MULTIPLEXER HF 8PORT
Na zalogi: 394 pcs
Prenesi:
SP-L-0300-103-3%-RH
SP-L-0300-103-3%-RH
Opis: SENSOR LINEAR 300MM CONNECTOR
Prenesi: SP-L-0300-103-3%-RH.pdf
SP-L-0500-203-1%-RH
SP-L-0500-203-1%-RH
Opis: SENSOR LINEAR 500MM CONNECTOR
Prenesi: SP-L-0500-203-1%-RH.pdf
SP-MA
SP-MA
Proizvajalci: Panasonic
Opis: ACCY MOUNTING PLATE FOR SP RELAY
Prenesi: SP-MA.pdf
SP-L-0400-203-1%-RH
SP-L-0400-203-1%-RH
Prenesi: SP-L-0400-203-1%-RH.pdf
SP-MX-H4-KIT
SP-MX-H4-KIT
Opis: MULTIPLEXER HF 4PORT
Na zalogi: 602 pcs
SP-L-0500-203-3%-RH
SP-L-0500-203-3%-RH
Prenesi: SP-L-0500-203-3%-RH.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika