GHN5R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHN5R500
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V TH
Podatkovni listi: GHN5R500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHN5R500
Številka dela GHN5R500 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2706 pcs Podatkovni list GHN5R500.pdf
Napetost - ocenjena 750V Velikost / dimenzija 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Frek 1000 @ 20MHz
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.343" (8.71mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Glass
natančen opis 0.8 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Capacitance Range 0.8 ~ 5.5pF