GHV5R531
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHV5R531
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V SMD
Podatkovni listi: GHV5R531.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHV5R531
Številka dela GHV5R531 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1674 pcs Podatkovni list GHV5R531.pdf
Napetost - ocenjena 750V Velikost / dimenzija 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Frek 1000 @ 20MHz
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.383" (9.73mm)
Lastnosti Sealed Dielektrični material Glass
natančen opis 0.8 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Surface Mount Capacitance Range 0.8 ~ 5.5pF