GHW4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHW4R500
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V
Podatkovni listi: GHW4R500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHW4R500
Številka dela GHW4R500 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2347 pcs Podatkovni list GHW4R500.pdf
Napetost - ocenjena 750V Velikost / dimenzija 0.375" Dia (9.52mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Frek 1000 @ 20MHz
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže User Defined Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.484" (12.29mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Glass
natančen opis 0.5 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Capacitance Range 0.5 ~ 4.5pF
Vrsta prilagajanja Top
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BFC280831409
BFC280831409
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TRIMMER 5.5-40PF 150V TH
Na zalogi: 30555 pcs
Prenesi: BFC280831409.pdf
RFQ
AF15HV
AF15HV
Proizvajalci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER 1-16PF 1000V TH