GKY10056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY10056 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GKY10056
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 2-10PF 50V SMD
Podatkovni listi: GKY10056.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GKY10056
Številka dela GKY10056 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 2-10PF 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4940 pcs Podatkovni list GKY10056.pdf
Napetost - ocenjena 50V Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Serija SURFTRIM® GKY Q @ Frek 500 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SG9017TR
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.045" (1.14mm) Lastnosti Low Profile
Dielektrični material Ceramic natančen opis 2 ~ 10pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount
Capacitance Range 2 ~ 10pF Vrsta prilagajanja Top