GNR1R200
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNR1R200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GNR1R200
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V
Podatkovni listi: GNR1R200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GNR1R200
Številka dela GNR1R200 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3380 pcs Podatkovni list GNR1R200.pdf
Napetost - ocenjena 500V Velikost / dimenzija 0.075" Dia (1.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Frek 4000 @ 250MHz
Pakiranje Bulk Druga imena GNR1R200-ND
SG9233
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže User Defined
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.80mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Sapphire
natančen opis 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V User Defined Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF