GZA40000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GZA40000
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 4-40PF 100V TH
Podatkovni listi: GZA40000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GZA40000
Številka dela GZA40000 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 4-40PF 100V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20249 pcs Podatkovni list GZA40000.pdf
Napetost - ocenjena 100V Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serija FILMTRIM® Q @ Frek 200 @ 1MHz
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Polycarbonate (PC)
natančen opis 4 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitance Range 4 ~ 40pF
Vrsta prilagajanja Top and Bottom
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GZA30002
GZA30002
Proizvajalci: Sprague Goodman
Opis: CAP TRIMMER 2.5-30PF 100V TH
Na zalogi: 23716 pcs
Prenesi: GZA30002.pdf
RFQ
AJ25HV
AJ25HV
Proizvajalci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER 1-23PF 750V SMD
Na zalogi: 2491 pcs
Prenesi: AJ25HV.pdf
RFQ
EF4HV
EF4HV
Opis: CAP TRIMMER 0.5-4.0PF 1000V VERT