ASR1JA47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASR1JA47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ASR1JA47R0.pdf2.ASR1JA47R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASR1JA47R0
Številka dela ASR1JA47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338238 pcs Podatkovni list 1.ASR1JA47R0.pdf2.ASR1JA47R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Serija ASR Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film