CB15JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB33R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB15JB33R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB15JB33R0.pdf2.CB15JB33R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB15JB33R0
Številka dela CB15JB33R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33 OHM 15W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230603 pcs Podatkovni list 1.CB15JB33R0.pdf2.CB15JB33R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serija CB Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 15 33 5% B