CB5JBR220
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB5JBR220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB5JBR220
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.22 OHM 5W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB5JBR220.pdf2.CB5JBR220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB5JBR220
Številka dela CB5JBR220 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.22 OHM 5W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 793921 pcs Podatkovni list 1.CB5JBR220.pdf2.CB5JBR220.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
Serija CB Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 5 0.22 5% B