CB7JBR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JBR240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB7JBR240
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.24 OHM 7W 5% CERAMIC WW
Podatkovni listi: 1.CB7JBR240.pdf2.CB7JBR240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB7JBR240
Številka dela CB7JBR240 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.24 OHM 7W 5% CERAMIC WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 399336 pcs Podatkovni list 1.CB7JBR240.pdf2.CB7JBR240.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±800ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Serija CB Odpornost 240 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CB 7 0.24 5% B