CD14ZT0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CD14ZT0R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD14ZT0R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL
Podatkovni listi: 1.CD14ZT0R00.pdf2.CD14ZT0R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD14ZT0R00
Številka dela CD14ZT0R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7108749 pcs Podatkovni list 1.CD14ZT0R00.pdf2.CD14ZT0R00.pdf
Toleranca Jumper Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CD Odpornost 0 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CD1/40RTR
CD1/40RTR-ND
CD14ZT0R00TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film