CF12GT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12GT470R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 470 OHM 1/2W 2% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12GT470R.pdf2.CF12GT470R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12GT470R
Številka dela CF12GT470R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 1/2W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5314078 pcs Podatkovni list 1.CF12GT470R.pdf2.CF12GT470R.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film