CF12JA1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA1R50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JA1R50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JA1R50.pdf2.CF12JA1R50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JA1R50
Številka dela CF12JA1R50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6372990 pcs Podatkovni list 1.CF12JA1R50.pdf2.CF12JA1R50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serija CF Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/2 1.5 5% T