CF12JB9M10
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JB9M10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF12JB9M10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 9.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF12JB9M10.pdf2.CF12JB9M10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF12JB9M10
Številka dela CF12JB9M10 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 9.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4466172 pcs Podatkovni list 1.CF12JB9M10.pdf2.CF12JB9M10.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) 0/ -1500ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Serija CF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CF12JB9M10 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 9.1M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 9.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Carbon Film