CF14JA120K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA120K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JA120K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JA120K.pdf2.CF14JA120K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JA120K
Številka dela CF14JA120K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6275393 pcs Podatkovni list 1.CF14JA120K.pdf2.CF14JA120K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 120 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/4 120K 5% T