CF14JA16K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JA16K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 16K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JA16K0.pdf2.CF14JA16K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JA16K0
Številka dela CF14JA16K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6197943 pcs Podatkovni list 1.CF14JA16K0.pdf2.CF14JA16K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 16 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film