CF14JA510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA510R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF14JA510R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF14JA510R.pdf2.CF14JA510R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF14JA510R
Številka dela CF14JA510R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5411304 pcs Podatkovni list 1.CF14JA510R.pdf2.CF14JA510R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija CF Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/4 510 5% T