CF18JA120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JA120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JA120R.pdf2.CF18JA120R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JA120R
Številka dela CF18JA120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5624185 pcs Podatkovni list 1.CF18JA120R.pdf2.CF18JA120R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/8 120 5% T