CF18JT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT2R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF18JT2R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.7 OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF18JT2R70.pdf2.CF18JT2R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF18JT2R70
Številka dela CF18JT2R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7 OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5623274 pcs Podatkovni list 1.CF18JT2R70.pdf2.CF18JT2R70.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CF Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1/8 2.7 5% R