CSNL1206FT1L50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSNL1206FT1L50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.0015 OHM 1% 1W 1206
Podatkovni listi: CSNL1206FT1L50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSNL1206FT1L50
Številka dela CSNL1206FT1L50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.0015 OHM 1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316718 pcs Podatkovni list CSNL1206FT1L50.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CSNL Odpornost 1.5 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil