CSNL2010JT43L0
pregled izdelka
Številka dela: CSNL2010JT43L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.043 OHM 5% 1.5W 2010
Podatkovni listi: CSNL2010JT43L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSNL2010JT43L0
Številka dela CSNL2010JT43L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.043 OHM 5% 1.5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269790 pcs Podatkovni list CSNL2010JT43L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija CSNL Odpornost 43 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 43 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil