CSR0402FKR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FKR300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0402FKR300
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.3 OHM 1% 1/8W 0402
Podatkovni listi: 1.CSR0402FKR300.pdf2.CSR0402FKR300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0402FKR300
Številka dela CSR0402FKR300 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.3 OHM 1% 1/8W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1225723 pcs Podatkovni list 1.CSR0402FKR300.pdf2.CSR0402FKR300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CSR Odpornost 300 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena CSR0402FKR300TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.017" (0.43mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 300 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film