CSR0402FTR620
pregled izdelka
Številka dela: CSR0402FTR620
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.62 OHM 1% 1/8W 0402
Podatkovni listi: CSR0402FTR620.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0402FTR620
Številka dela CSR0402FTR620 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.62 OHM 1% 1/8W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2271359 pcs Podatkovni list CSR0402FTR620.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CSR Odpornost 620 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.017" (0.43mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 620 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film