CSR0603FKR120
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR0603FKR120
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.12 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: CSR0603FKR120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR0603FKR120
Številka dela CSR0603FKR120 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.12 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 947196 pcs Podatkovni list CSR0603FKR120.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CSR Odpornost 120 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 120 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film