CSR1206JKR180
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR1206JKR180
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.18 OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: CSR1206JKR180.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1206JKR180
Številka dela CSR1206JKR180 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.18 OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1223572 pcs Podatkovni list CSR1206JKR180.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CSR Odpornost 180 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 180 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film