CSR1225FT50L0
pregled izdelka
Številka dela: CSR1225FT50L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: 1.CSR1225FT50L0.pdf2.CSR1225FT50L0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1225FT50L0
Številka dela CSR1225FT50L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252006 pcs Podatkovni list 1.CSR1225FT50L0.pdf2.CSR1225FT50L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serija CSR Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Druga imena CSR 3 0.05 1% R