CSR1225JTR820
pregled izdelka
Številka dela: CSR1225JTR820
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.82 OHM 5% 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: CSR1225JTR820.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSR1225JTR820
Številka dela CSR1225JTR820 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.82 OHM 5% 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 398091 pcs Podatkovni list CSR1225JTR820.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serija CSR Odpornost 820 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 820 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSR1225JTR680
CSR1225JTR680
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 0.68 OHM 5% 3W 2512 WIDE
Na zalogi: 390925 pcs
Prenesi: CSR1225JTR680.pdf
RFQ
CSR13G106KP
CSR13G106KP
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10UF 10% 50V AXIAL