CSR2512FK10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FK10L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSR2512FK10L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSR2512FK10L0.pdf2.CSR2512FK10L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSR2512FK10L0
Številka dela CSR2512FK10L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249283 pcs Podatkovni list 1.CSR2512FK10L0.pdf2.CSR2512FK10L0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija CSR Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CSR 2 0.01 1% I