CSRF1206JT12L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRF1206JT12L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.012 OHM 5% 1W 1206
Podatkovni listi: CSRF1206JT12L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRF1206JT12L0
Številka dela CSRF1206JT12L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.012 OHM 5% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 475081 pcs Podatkovni list CSRF1206JT12L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija CSRF Odpornost 12 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.85mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 12 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil