CSRN2010JK56L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010JK56L0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.056 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: CSRN2010JK56L0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010JK56L0
Številka dela CSRN2010JK56L0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.056 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 589466 pcs Podatkovni list CSRN2010JK56L0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serija CSRN Odpornost 56 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 56 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film