CSRN2010JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JT1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2010JT1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.CSRN2010JT1R00.pdf2.CSRN2010JT1R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2010JT1R00
Številka dela CSRN2010JT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1099057 pcs Podatkovni list 1.CSRN2010JT1R00.pdf2.CSRN2010JT1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Serija CSRN Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film