CSRN2512FKR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FKR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2512FKR500
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.5 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.CSRN2512FKR500.pdf2.CSRN2512FKR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2512FKR500
Številka dela CSRN2512FKR500 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.5 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 459401 pcs Podatkovni list 1.CSRN2512FKR500.pdf2.CSRN2512FKR500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija CSRN Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Original-Reel®