CSRN2512JTR750
pregled izdelka
Številka dela: CSRN2512JTR750
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.75 OHM 5% 2W 2512
Podatkovni listi: CSRN2512JTR750.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSRN2512JTR750
Številka dela CSRN2512JTR750 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.75 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 716246 pcs Podatkovni list CSRN2512JTR750.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija CSRN Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 750 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film