EWT100JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT100JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT100JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W
Podatkovni listi: 1.EWT100JB10R0.pdf2.EWT100JB10R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT100JB10R0
Številka dela EWT100JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8180 pcs Podatkovni list 1.EWT100JB10R0.pdf2.EWT100JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm) Serija EWT
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 100 10 5% B
EWT10010JB
EWT10010JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vodilni stil Tab
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound