EWT225JB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT225JB10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W
Podatkovni listi: 1.EWT225JB10K0.pdf2.EWT225JB10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT225JB10K0
Številka dela EWT225JB10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5040 pcs Podatkovni list 1.EWT225JB10K0.pdf2.EWT225JB10K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Serija EWT
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 225W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 225 10K 5% B
EWT22510KJB
EWT22510KJB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vodilni stil Tab
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound