EWT25JB25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB25R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT25JB25R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 25 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.EWT25JB25R0.pdf2.EWT25JB25R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT25JB25R0
Številka dela EWT25JB25R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 25 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15854 pcs Podatkovni list 1.EWT25JB25R0.pdf2.EWT25JB25R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Serija EWT
Odpornost 25 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 25 25 5% B
EWT2525JB
EWT2525JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
natančen opis 25 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound