EWT50JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT50JB1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT50JB1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 1 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.EWT50JB1R00.pdf2.EWT50JB1R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT50JB1R00
Številka dela EWT50JB1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9871 pcs Podatkovni list 1.EWT50JB1R00.pdf2.EWT50JB1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm) Serija EWT
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 50 1 5% B
EWT501JB
EWT501JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vodilni stil Tab
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound