HPC12JT5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JT5R10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HPC12JT5R10
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.1 OHM 5% 5W 5048 WIDE
Podatkovni listi: 1.HPC12JT5R10.pdf2.HPC12JT5R10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HPC12JT5R10
Številka dela HPC12JT5R10 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1 OHM 5% 5W 5048 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4513 pcs Podatkovni list 1.HPC12JT5R10.pdf2.HPC12JT5R10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Serija HPC Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Cut Tape (CT)