HVAM100FBC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM100FBC100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVAM100FBC100M
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100M OHM 1% 10W AXIAL
Podatkovni listi: HVAM100FBC100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVAM100FBC100M
Številka dela HVAM100FBC100M Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 1% 10W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1306 pcs Podatkovni list HVAM100FBC100M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 5.000" L (7.87mm x 127.00mm)
Serija HVAM Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 100 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film