HVCB0603FDD33M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603FDD33M0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB0603FDD33M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33M OHM 1% 0.06W 0603
Podatkovni listi: 1.HVCB0603FDD33M0.pdf2.HVCB0603FDD33M0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB0603FDD33M0
Številka dela HVCB0603FDD33M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33M OHM 1% 0.06W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26641 pcs Podatkovni list 1.HVCB0603FDD33M0.pdf2.HVCB0603FDD33M0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Serija HVC Odpornost 33 MOhms
Moč (Watts) 0.06W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.51mm) Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 33 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film