HVCB1206FDC5M60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FDC5M60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB1206FDC5M60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.6M OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: 1.HVCB1206FDC5M60.pdf2.HVCB1206FDC5M60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB1206FDC5M60
Številka dela HVCB1206FDC5M60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6M OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28725 pcs Podatkovni list 1.HVCB1206FDC5M60.pdf2.HVCB1206FDC5M60.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija HVC Odpornost 5.6 MOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena HVCB1206FDC5M60TR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 5.6 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film