HVCB1206FTC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FTC100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB1206FTC100M
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100M OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: 1.HVCB1206FTC100M.pdf2.HVCB1206FTC100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB1206FTC100M
Številka dela HVCB1206FTC100M Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45241 pcs Podatkovni list 1.HVCB1206FTC100M.pdf2.HVCB1206FTC100M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija HVC Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena HVCB 1206 T2 100M 1% R