HVCB2010FDD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FDD10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVCB2010FDD10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.HVCB2010FDD10K0.pdf2.HVCB2010FDD10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB2010FDD10K0
Številka dela HVCB2010FDD10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32736 pcs Podatkovni list 1.HVCB2010FDD10K0.pdf2.HVCB2010FDD10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija HVC Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena HVCB2010FDD10K0TR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm)
Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film