HVCB2010JKC10M0
pregled izdelka
Številka dela: HVCB2010JKC10M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10M OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.HVCB2010JKC10M0.pdf2.HVCB2010JKC10M0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVCB2010JKC10M0
Številka dela HVCB2010JKC10M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49682 pcs Podatkovni list 1.HVCB2010JKC10M0.pdf2.HVCB2010JKC10M0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija HVC Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.76mm) Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film