KAL10JBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL10JBR200
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.2 OHM 5% 12.5W
Podatkovni listi: KAL10JBR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL10JBR200
Številka dela KAL10JBR200 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 0.2 OHM 5% 12.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53816 pcs Podatkovni list KAL10JBR200.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija KAL
Odpornost 200 mOhms Moč (Watts) 12.5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.421" (10.70mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 200 mOhms ±5% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor