KAL250FBR600
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL250FBR600
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.6 OHM 1% 250W
Podatkovni listi: KAL250FBR600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL250FBR600
Številka dela KAL250FBR600 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 0.6 OHM 1% 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5409 pcs Podatkovni list KAL250FBR600.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm) Serija KAL
Odpornost 600 mOhms Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.224" (56.50mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 600 mOhms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor