KAL25FB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25FB2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL25FB2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W
Podatkovni listi: 1.KAL25FB2R00.pdf2.KAL25FB2R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL25FB2R00
Številka dela KAL25FB2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77699 pcs Podatkovni list 1.KAL25FB2R00.pdf2.KAL25FB2R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija KAL
Odpornost 2 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 25 2 1% B