KAL50FB250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB250R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL50FB250R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 1.KAL50FB250R.pdf2.KAL50FB250R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAL50FB250R
Številka dela KAL50FB250R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57357 pcs Podatkovni list 1.KAL50FB250R.pdf2.KAL50FB250R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija KAL
Odpornost 250 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.641" (16.28mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 250 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor