KAL50FB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB4R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL50FB4R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 4 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 1.KAL50FB4R00.pdf2.KAL50FB4R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL50FB4R00
Številka dela KAL50FB4R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 4 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45285 pcs Podatkovni list 1.KAL50FB4R00.pdf2.KAL50FB4R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija KAL
Odpornost 4 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 50 4 1% B